Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Vikskärm, 1900-tal.

Vikskärm, 1900-tal.

Bronserat trä. Bestående av fyra paneler à 173 x 62 cm tapetserade med fågelmönstrad tapet. Total längd 248 cm.

Hjul saknas, skador.

Klubbat pris
1 600
155
177
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
1 aug 2022 19:34
1 600 SEK
1 aug 2022 19:08
1 500 SEK
1 aug 2022 19:08
1 400 SEK
31 jul 2022 23:11
1 300 SEK
31 jul 2022 23:11
1 200 SEK
31 jul 2022 21:01
1 100 SEK
31 jul 2022 21:01
1 000 SEK
30 jul 2022 19:51
850 SEK
30 jul 2022 19:51
800 SEK
30 jul 2022 19:08
750 SEK
30 jul 2022 19:08
700 SEK
27 jul 2022 17:57
600 SEK
26 jul 2022 17:28
550 SEK
25 jul 2022 21:15
500 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13