Vägghylla, 1900-talets mitt.

Vägghylla, 1900-talets mitt.

Lackad björk. Bredd 65-76 cm, höjd 75 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
480
5 410
506
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (25 bud)
3 aug 2022 20:55
480 EUR
9
3 aug 2022 20:55
460 EUR
3 aug 2022 20:54
440 EUR
8
3 aug 2022 20:51
420 EUR
3 aug 2022 20:51
400 EUR
3 aug 2022 19:58
370 EUR
8
3 aug 2022 19:58
350 EUR
8
3 aug 2022 18:52
320 EUR
3 aug 2022 18:52
300 EUR
3 aug 2022 18:51
290 EUR
8
3 aug 2022 18:51
270 EUR
31 jul 2022 14:39
220 EUR
30 jul 2022 19:05
200 EUR
30 jul 2022 19:05
200 EUR
30 jul 2022 14:43
160 EUR
30 jul 2022 14:43
150 EUR
30 jul 2022 14:42
130 EUR
30 jul 2022 14:42
120 EUR
28 jul 2022 11:15
110 EUR
28 jul 2022 8:40
100 EUR
27 jul 2022 23:09
65 EUR
27 jul 2022 23:09
60 EUR
27 jul 2022 21:29
55 EUR
27 jul 2022 12:16
50 EUR
27 jul 2022 9:10
40 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492