Ljusstakar, jugend, ett par, Württembergische Metallwarenfabrik

Stämplade WMFB. Längd ca 20 cm. Höjd ca 8 cm

Slitage. Silverputsrester

Klubbat pris
1 450
129
134
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 aug 2022 17:36
1 450 SEK
4 aug 2022 17:33
1 350 SEK
4 aug 2022 17:33
1 300 SEK
4 aug 2022 17:08
1 200 SEK
4 aug 2022 16:47
1 100 SEK
4 aug 2022 16:47
1 000 SEK
4 aug 2022 14:01
850 SEK
3 aug 2022 22:57
800 SEK
3 aug 2022 22:57
800 SEK
3 aug 2022 12:59
550 SEK
3 aug 2022 12:59
500 SEK
2 aug 2022 20:47
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06