Kryddsnurra, Digsmed, Danmark, 1960-tal.

Roterande teakstomme med väggfäste, åtta glasburkar. Diameter 35 cm. Bär tillverkarens stämpel.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
140
1 606
147
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (5 bud)
2 aug 2022 15:49
140 EUR
2 aug 2022 15:49
130 EUR
31 jul 2022 18:04
100 EUR
31 jul 2022 15:24
90 EUR
28 jul 2022 18:35
30 EUR