Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Skåp, 1800-talets första hälft.

Bakom pardörrar en hylla. Rundade hörn framtill. Bredd 117 cm, djup 46 cm, höjd 106 cm. Nyckel finns.

Renoverat. Senare målning, gångjärn och lås. Ställvis maskstunget. Åldersrelaterat slitage. Nyckel finns.

Klubbat pris
400
4 128
458
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (5 bud)
5 aug 2022 20:21
400 EUR
5 aug 2022 20:21
360 EUR
5 aug 2022 9:45
270 EUR
2 aug 2022 7:08
220 EUR
1 aug 2022 17:19
200 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13