Skåp, 1800-talets första hälft.

Bakom pardörrar en hylla. Rundade hörn framtill. Bredd 117 cm, djup 46 cm, höjd 106 cm. Nyckel finns.

Renoverat. Senare målning, gångjärn och lås. Ställvis maskstunget. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (5 bud)
5 aug 2022 20:21
400 EUR
5 aug 2022 20:21
360 EUR
5 aug 2022 9:45
270 EUR
2 aug 2022 7:08
220 EUR
1 aug 2022 17:19
200 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492