Barskåp, Funkis, 1930-tal Bodafors

Björk, öppningsbara luckor för flaskor och dylikt, hjultrissor, 70x41x73 cm. Nyckel finns.

Två luckor saknar fungerande nyckel och går ej att öppna, åldersslitage, avdelaren för flaskor är lös, doft. Saknar dragknopp för stöd

Utropspris
5 000 SEK