Delar till två rökelsebrännare, brons. Sen Meijiperiod/sent 1800-tal, Japan.

Rikt dekorerade med drakar, moln och växter. Höjd 52 cm. Bredd ca 30 cm.

Tillverkningsdefekter med lagningar. Delar saknas såsom dekor, lock och fot.

Utropspris
1 000 EUR