Kai Glans

(Sverige, Född 1939)
Kai Glans, olja på duk signerad och daterad 1993.

Kai Glans, olja på duk signerad och daterad 1993

Komposition, 113x113 cm

Obetydligt ytslitage. Oramad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
6 000 SEK