Gustav Arne

(Sverige, 1925-2011)
Gustav Arne
(Sverige, 1925-2011)

Gustav Arne, olja på pannå signerad och daterad 71

Skuta, 39x39 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK
Följerätt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17