Gunnar Jonn

(Sverige, 1904-1963)
Gunnar Jonn
(Sverige, 1904-1963)

Gunnar Jonn, olja på duk, signerad, daterad -62.

Porträtt, 39x60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK
Följerätt

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17