Bertil Petersson

(Sverige, Född 1955)
Bertil Petersson
(Sverige, Född 1955)

Bertil Petersson, olja på duk, signerad RF.

Komposition, 46x38 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK
Följerätt

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17