Johan Johansson

(Sverige, 1879-1951)
Johan Johansson
(Sverige, 1879-1951)

Johan Johansson, olja på pannå, signerad.

Skåne landskap, 51x61 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
5 000 SEK