Ann Makander

(Sverige, Född 1954)
Ann Makander, olja på pannå, signerad, daterad 1988.

Komposition, 42x51 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK