1402728

Lennart Rosensohn

(Sverige, 1918-1994)
Lennart Rosensohn, olja på duk limmad på kartong, signerad.

Porträtt, 40x33 cm.

Obetydligt ytslitage.

Konstnär

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK