1402729

Gerhard Wihlborg

(Sverige, 1897-1982)
Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, daterad -36.

Kåseberga Österlen, 50x60 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
6 000 SEK