1405869

Eric Cederberg

(Sverige, 1897-1984)
Eric Cederberg, olja på pannå signerad och daterad 1964.

Eric Cederberg, olja på pannå signerad och daterad 1964

Stilleben med pipa, bildyta 16x24 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK