Bror Ljunggren

(Sverige, 1884-1939)
Bror Ljunggren, olja på pannå signerad och daterad 1934.

Bror Ljunggren, olja på pannå signerad och daterad 1934

Vik mot Stenshuvud, 13x27 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK