Rolf Ahlberg

(Sverige, Född 1932)
Rolf Ahlberg, olja på pannå signerad.

Rolf Ahlberg, olja på pannå signerad

"Mälarhuskust", 30x40 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK