Thomas Strömdahl

(Sverige, Född 1952)
Thomas Strömdahl
(Sverige, Född 1952)

Thomas Strömdahl, olja på duk signerad och daterad 80

Nattljus, 54x80 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
10 000 SEK
Följerätt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17