1408254

Thomas Strömdahl

(Sverige, Född 1952)
Thomas Strömdahl, olja på duk signerad och daterad 82 (?).

Thomas Strömdahl, olja på duk signerad och daterad 82 (?)

"Efter åskan" - Limhamn/Sibbarp havshotellet, 37x30 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
5 000 SEK