1408258

Allan Erwö

(Sverige, 1921-2007)
Allan Erwö, olja på duk signerad och daterad 58.

Allan Erwö, olja på duk signerad och daterad 58

"Källareverkstad", 111x73 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK