Gustaf Rydberg

(Sverige, 1835-1933)
Gustaf Rydberg
(Sverige, 1835-1933)

Gustaf Rydberg, olja på dukpannå, otydligt signerad och daterad 1929?

Solbelyst väg. 39 x 55 cm.

Signaturen möjligen påförd senare.

Utropspris
10 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor