1411035

CO Hultén

(Sverige, 1916-2015)
CO Hultén emaljmålning signerad och daterad 66.

CO Hultén emaljmålning signerad och daterad 66

"Côte de porc", 100x110 cm

Obetydligt ytslitage.

Lunds Konsthall 1968.

Konstnär

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
20 000 SEK