1412149

Emil Olsson

(Sverige, 1890-1964)
Emil Olsson, olja på duk, signerad, dedikerad, daterad -34.

Porträtt, 32x29 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK