1412158

Albert Krüger

(Sverige, 1885-1965)
Albert Krüger,  olja på pannå, signerad.

"Ålhomma" Viks fiskläge, 39x46 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK