1413200

Theodor Billing

(Sverige, 1817-1892)
Theodor Billing, olja på duk signerad.

Theodor Billing, olja på duk signerad

Skutor i månsken, 29x43 cm

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK