1414504

Gerhard Nordström

(Sverige, 1925-2019)
Gerhard Nordström, olja på pannå, signerad.

"Fästningsmurar Spanien", 38x62 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK