Fritz Kärfve

(Sverige, 1880-1967)
Fritz Kärfve, olja på duk, signerad, daterad -48.

Landskap, 58x75 cm.

Obetydligt ytslitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK