Olli-pekka Riihikoski

(Finland, 1947-1998)
Olli-pekka Riihikoski
(Finland, 1947-1998)

Olli-pekka Riihikoski, "Lohtua lomautellulle".

Sign. -92. Olja på pannå 35 x 29 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR
Följerätt

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17