Raija Nokkala

(Finland, Född 1956)
Raija Nokkala
(Finland, Född 1956)

Raija Nokkala, "Ylettyisinpä aina sinuun".

Sign. 2015 a tergo. Olja på duk 86,5 x 66,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR
Följerätt

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17