1408527

Skål samt ask med lock Kina 1800-tal cloisonné-arbete

Skål samt ask med lock Kina 1800-tal cloisonné-arbete.

Diameter 16 cm, askens mått diameter 10, höjd 13 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor. Sprickor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK