Taklampa, "Covetto" Belid 1900-talets andra hälft

Lammeller av mässingsfärgad metall, diameter 45 cm, höjd 25 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK
Följerätt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17