1412382

Terrinfat Kina Qianlong (1736-95) porslin

Terrinfat Kina Qianlong (1736-95) porslin.

Dekor i underglasyrblått av flodlandskap, 38x28 cm

Bruksslitage. Repor. Nötta kanter. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK