1412383

Serveringsfat ett par Kina Qianlong (1736-95) porslin

Serveringsfat ett par Kina Qianlong (1736-95) porslin.

Dekor av strödda blommor, 35x29 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Nötta kanter. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
2 500 SEK