1412385

Uppläggningsfat Kina Qianlong (1736-95) porslin

Uppläggningsfat Kina Qianlong (1736-95) porslin.

Dekor i underglasyrblått av strödda blommor, 44x36 cm

Bruksslitage. Repor. Glasyrmistor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
2 000 SEK