1412389

Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin

Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.

Dekor av strödda blommor i underglasyrblått, diameter 28 cm

Bruksslitage. Repor. Glasyrmistor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK