Serveringsfat 3 st Kina Qianlong (1736-95) porslin.

Dekor av strödda blommor samt trädgård, längd 28-33-36 cm

Bruksslitage. Repor. Nötta kanter.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

855. Jan Frans van Bredael Hans krets, Batalj mellan kristna och turkar.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK