Bestick 18 dlr nysilver omkring 1900.

Bestående av;
6 knivar 22 cm,
6 gafflar 18 cm,
6 gafflar 19 cm.

Bruksslitage. Repor. Anlupen.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?