1413830

Beck & Jung, askfat 2 st "Ultima" 1970-tal Diverse ting, Malmö.

Metall, delvis lackerade, 15x15x5 cm

Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK