1413846

Flasktäll 1900-talets mitt vitmetall

Flasktäll 1900-talets mitt vitmetall.

Höjd 14 cm, längd 32 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK