1413925

CG Hallberg cigarettskrin silver Stockholm 1926

CG Hallberg cigarettskrin silver Stockholm 1926.

15x9x3,5 cm, med monogram och årtal

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK