Bordsdekorationer 4 st Italien 1900-talets första hälft vitmetall

Höjd 13 cm

Bruksslitage. Repor. Anlupen.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17