Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Bordspendyl Louis XVI-stil 1900-talets första hälft

Vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, runt urhus uppburet av kollonad, krönande urna, höjd 39 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Smutsig. Nyckel finns.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13