Bordspendyl Louis XVI-stil 1900-talets första hälft

Vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, runt urhus uppburet av kollonad, krönande urna, höjd 39 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Smutsig.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17