1413964

Papperskorg, paraplyställ samt ishink England 1900-talets mitt

Papperskorg, paraplyställ samt ishink England 1900-talets mitt.

Skinnklädda, diameter 18-24 cm, höjd 24-52 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
1 500 SEK