Fåtöljer ett pr 1950-tal

Fåtöljer ett pr 1950-tal

Fast stoppad klädsel, betsade ben, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Utropspris
5 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17