Chuck Close, fotografi signerad och numrerad 69/75
"Untitled (In Honor of Peter Hujar)", from the 1989 portfolio, 2000. Publicerad av the Estate Project for Artist's with AIDS och Alliance for the Arts, New York. Daterad 2000. Digital print. Totalt mått inklusive ram 55 x 72 cm.
Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i god kondition.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13