Axel Crieger

(Tyskland, Född 1955)
Axel Crieger
(Tyskland, Född 1955)

Axel Crieger, fotografi signerad och numrerad AP a tergo

"Double Trouble, American Classic". Monterad på dibond och akrylglas 120 x 160 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Miva Gallery, Stockholm.

Utropspris
40 000 SEK
Följerätt

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17