105A
183250

SPEGEL

Utropspris
150 EUR
1 700 SEK
156 USD
Klubbat pris
160 EUR
SPEGEL

Förgylld och bronserad. Sengustaviansk stil, 1900-tal. Höjd 130cm. Bredd 64cm.